Úvod > O škole > Projekty

2 Starší

"DOBRODRUŽNÁ CESTA DO PŘÍRODY ZA ZDRAVÍM"

V rámci dotačního programu "Ozdravné pobyty pro žáky I. stupně základních škol", který vyhlašuje a poskytuje Moravskoslezský kraj, jsme získali finanční prostředky na čtrnácti denní pobyt našich žáků v Beskydech.

Publikováno 11. 10. 2022 1:16

Projekt „Škola je nám malá, aneb zahrada jako třída“ Více zde: https://zs-petrkovice.web

V rámci „Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu v oblasti technických a přírodních věd na území statutárního města Ostravy", se škole podařilo získat finanční prostředky na informační tabule s tématikou přírody, mikroskopy, fotoaparáty, stavebnice, konstrukce na záhony apod.

Publikováno 11. 10. 2022 1:14

Literární soutěž

V červnu proběhla na naší škole literární soutěž určená pro žáky 5. až 7. tříd. Úkolem bylo napsat vlastní originální příběh, ve kterém budou mít své místo Petřkovice. Mladší žáci psali pohádky, ti starší tvořili pověsti.

Publikováno 11. 10. 2022 1:13

EU peníze školám

3. října 2011 se Základní škola Ostrava – Petřkovice zapojila do projektu EU peníze školám, v jehož rámci je možné získat evropské dotace z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Cílem tohoto projektu je zefektivnit výuku na základních školách.

Publikováno 11. 10. 2022 1:07

2 Starší