Naše škola se v letošním roce zúčastnila šetření České školní inspekce, jehož součástí je celostátní testování tělesné zdatnosti. Toto šetření bylo realizováno v měsíci listopadu a absolvovali ho žáci 3. a 7. ročníku.

Více

Publikováno 14. 12. 2022 20:58

Svět budoucnosti

Datum konání: 30. 11. 2022

Naši žáci se zapojují do všelijakých soutěží. Jednou z nich byla Krajská výtvarná a keramická soutěž „Tajemný svět barev - Svět budoucnosti“  vyhlášená Střediskem volného času v Ostravě. Mezi oceněnými vítěznými pracemi byla ve 3. kategorii práce Natálie Pěčkové ze IV. A a ve 4.

Více

Publikováno 14. 12. 2022 20:56

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKYŇ

V rámci konání 18. ročníku dětské soutěže Svět očima dětí vybrala komise Odboru tisku a public relations Ministerstva vnitra mezi oceněná díla práci žákyň naší školy Adély a Beáty Kupcových ze tříd V. A a III. A.

Více

Publikováno 11. 10. 2022 11:51

HÝBEME SE HEZKY ČESKY 2021

Na podzim roku 2021 proběhlo hlasování v obchodech Penny - v projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY. Naše škola se umístila na krásném 2. místě a odnesla si kromě zdravých balíčků plných dobrot i nákup sportovního vybavení v hodnotě 5 000 Kč.

Více

Výhra 195.000 Kč - OSTRAVSKÁ STAVBA ROKU 2018

Moc děkujeme! Vyhráli jsme jak CENU ODBORNÉ POROTY, tak CENU VEŘEJNOSTI, ve které jste hlasovali.

Více

Publikováno 11. 10. 2022 11:50

Výhra 20.000 Kč v Kontinentálním poháru

V minulém školním roce jste se na našich stránkách mohli dočíst o účasti naší školy na prestižní akci - Kontinentální pohár. Naši žáci v rámci tohoto projektu během školního roku trénovali různé sportovní disciplíny a poměřovali síly s ostatními školami.

Více

Publikováno 11. 10. 2022 11:48

Mc Donald´s Cup

Dne 23. 4. 2018 se vybraní žáci 2. – 5. ročníku zúčastnili okrskového kola turnaje McDonald‘s Cupu. Soutěžili ve dvou kategoriích za mladší děti a starší. Oba týmy dokázaly, že v naší škole máme opravdu výborné a talentované hráče. Hravě si poradili s ostatními týmy a dokázali je porazit.

Více

Publikováno 11. 10. 2022 11:47

Fotbal chlapci 8. a 9. tříd

Dne 24. 4. 2018 se vybraní chlapci z 8. a 9. ročníku utkali z dalšími ostravskými školami v kopané na ZŠ Ukrajinská. Naše mužstvo ukázalo bojovného ducha a obsadili jsme tak krásné 5. místo mezi ostravskými školami.

Více

Krajské kolo ve vybíjené

23. 4. se vybrané dívky z 5. ročníků utkaly s pěti dalšími školami ve vybíjené v DDM Plesná. Holky byly moc šikovné a obsadily krásné 6. místo.

Více

Publikováno 11. 10. 2022 11:46

Turnaj ve vybíjené

18. 4. se vybrané dívky z 5. ročníků utkaly s pěti dalšími školami ve vybíjené. Holky byly moc šikovné a obsadily celkové 2. místo. První dvě družstva postupují do krajského kola, které se odehraje 23. 4. v Plesné.