Úvod > > Zápis > Zápis do 1. ročníku ČJ > Postup k zápisu

Postup k zápisu

Při vyplňování registrace postupujte prosím podle tohoto návodu:

Přístup k registraci je ZDE.

• Otevře se Vám formulář, který má několik záložek označených Dítě č.1, Dítě č. 2… Tyto záložky slouží pro současný zápis sourozenců. V případě, že budete podávat žádost pro jedno dítě, vyplňte pouze první záložku, pokud podáváte žádost současně pro více svých dětí, použijte další záložky.

• Vyplňte základní údaje o dítěti, které jsou nutné k zápisu – jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo (bez lomítka), adresu trvalého pobytu. Při vyplňování adresy doporučujeme využít našeptávač.

našeptávač.png

• Rubriku OSTATNÍ vyplňte v případě, že se některá z uvedených položek Vašeho dítěte týká, jinak zůstane nevyplněná. Pokud zaškrtnete položku „Sourozenec dítěte navštěvuje školu“, objeví se pole pro zadání třídy sourozence.

• Následně vyplňte údaje o zákonném zástupci, zkontrolujte si prosím správnost uvedených kontaktních údajů. Pokud máte datovou schránku, uveďte její ID.

• Zatrhněte souhlas se zpracováním údajů a pokračujte kliknutím na tlačítko POTVRDIT A PŘEJÍT NA VÝBĚR TERMÍNU.

• Otevře se Vám výběr volných termínů pro návštěvu školy ve dnech 16. a 17. 4. 2024. U zvoleného termínu klikněte na PŘIHLÁSIT, nápis se změní na „odhlásit“ pro případ, že jste se zmýlili a chcete volbu ještě změnit (kliknutím na odhlásit a následnou volbou jiného termínu). Po zvolení termínu klikněte dole na stránce na tlačítko DOKONČIT REGISTRACI.

• Po dokončení registrace Vám přijde potvrzující e-mail, ve kterém bude uvedeno REGISTRAČNÍ ČÍSLO, tuto zprávu si uschovejte, registrační číslo škola použije při zveřejnění rozhodnutí o přijetí. Systém zasílá také automatické připomenutí na zadanou e-mailovou adresu, a to jeden den před stanoveným termínem zápisu.