Úvod > O škole > Naše úspěchy > ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKYŇ

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKYŇ

V rámci konání 18. ročníku dětské soutěže Svět očima dětí vybrala komise Odboru tisku a public relations Ministerstva vnitra mezi oceněná díla práci žákyň naší školy Adély a Beáty Kupcových ze tříd V. A a III. A. Děvčata zaujala porotu tím, že se místo výtvarného či literárního způsobu zpracování zadaného tématu odhodlala pro dílo audiovizuální a coby studio „Sestry v modrém“ natočila krátký film „O závislosti dětí na telefonu“ a umístila se v celostátním kole na 3. místě. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 11. září 2021 v areálu OLYMP - Centru sportu Ministerstva vnitra v Praze. Pro tvůrce nejlepších prací byly připraveny hodnotné ceny. Slavnostní předání cen bylo součástí programu Dětského dne Ministerstva vnitra ČR. Pro děti byl připravený doprovodný program ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému. Ukázku ze své činnosti zde předvedli zástupci Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a zdravotníci. Gratulujeme děvčatům k úspěchu.