Úvod > O škole > Projekty > "Od myšlenky k reálu - rozvíjej své nadání"

"Od myšlenky k reálu - rozvíjej své nadání"

V rámci „Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu na území statutárního města Ostravy na rok 2021", se škole podařilo získat finanční prostředky na nákup 3D tiskáren, tiskových strun, přednášky a kroužek 3D tisku.

Cílem tohoto projektu je nabídnout talentovaným žákům druhého stupně možnost posílení technických kompetencí formou zřízení Kroužku 3D tisku a výukových kompetencí učitelů v oblasti 3D tisku. Záměrem projektu je nabídnout talentovaným žákům možnost rozšíření znalostí a dovedností v přírodovědných a technických oblastech a to prostřednictvím realizace Kroužku 3D tisku pro talentované žáky druhého stupně a rovněž chceme podpořit rozvoj odborných technických kompetencí týkajících se 3D tisku u vybraných učitelů ZŠ formou vzdělávacích tématických aktivit.

Tento projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

Logo města Ostravy