Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Školní lyžařský kurz 2023

Školní lyžařský kurz 2023Datum konání:
6.2.2023
Datum ukončení:
10.2.2023
Letos jsme se zúčastnili lyžařského kurzu v týdnu od 6. - 10. února. První den jsme se sešli před školou v 7.20 a odjížděli jsme velkým autobusem na Bílou v Beskydech. Jeli jsme my, šesťáci, a páté třídy. Cesta trvala asi hodinu. Když jsme tam přijeli, instruktoři už na nás čekali a rozdělili si nás do čtyř skupin: maliny, zebry, rybičky a papoušci. Nejlíp to šlo rybičkám a maliny s lyžováním teprve začínali. Měli jsme i snowboardovou skupinu. Každý člen skupiny dostal vestu se jmenovkou. Tak jsme si obuli lyžáky, helmy a lyže a vyrazili na kopec. Užili jsme si hezký týden, který jsme v pátek zakončili lyžařskou soutěží.
 
Text napsali: Martin Šerý, Jirka Kubín a Štěpán Petermann (žáci 6. B)
 
Fotogalerii naleznete zde.