Úvod > > Budova č. 136 (5.-9. tř.) > Vaňkův kopec, 3. - 7. 2. 2020

Vaňkův kopec, 3. - 7. 2. 2020

Pondělí: Tento týden jsme zahájili lyžařský kurz. Jako každý rok jsme vyrazili na Vaňkův kopec, kde žáci lyžují čtyři hodiny denně.

A i když nám počasí moc nepřeje, místo zimní atmosféry, na kterou jsme se všichni těšili, nás zastihlo spíše jaro, tak jsme si to dneska moc užili. Vaňkův kopec opět překvapil vrstvou sněhu, kterou dokáže udržet i při tak vysokých teplotách. A my doufáme, že se nám do konce týdne trochu ochladí a třeba i nasněží :)

Tak zimním sportům zdar a žádné zranění!

Středa: Po včerejším dešti nám dneska napadlo trochu sněhu a dokonce vysvitlo slunce. Hned se lyžovalo lépe :)

Čtvrtek: Tak i k nám konečně dorazila zima. Napadlo trochu přírodního sněhu a o zbytek se postarala sněžná děla. Opravdu bylo na čem lyžovat. A určitě to vydrží i na zítřejší závody. Pokud se někdo bude chtít přijít podívat, tak naše škola by měla začít závodit kolem 11 h. Až dozávodí všechny skupiny, tak bude vyhlášení. AŽ PO VYHLÁŠENÍ JE MOŽNÝ ODJEZD DOMŮ. Pokud budete brát domů děti vlastními auty, je potřeba to nahlásit při odchodu vyučujícímu!

Pátek: Nejkrásnější den v týdnu máme za sebou. Je skvělé, že nám vyšel zrovna na závody. Sice nesvítilo sluníčko, ale sjezdovka byla skvěle upravená a žáci si to poslední den opravdu užili :) Odkaz na umístění ze závodu ZDE.

Odkaz na album fotografií ZDE (další fotky ze čtvrtečního lyžování).

Vaňkův kopec, 3. - 7. 2. 2020