Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Zahájení školního roku 2023/2024 a vítání prvňáčků

Zahájení školního roku 2023/2024 a vítání prvňáčkůDatum konání:
4.9.2023

Školní rok 2023/2024 byl zahájen! V pondělí 4. září se žáci ZŠ Ostrava Petřkovice vrátili do školních lavic. Hlavními hvězdami dne byli samozřejmě noví prvňáčci! V prostranství budov prvního stupně však na ně nečekali pouze spolužáci a paní učitelky. První školní den si u nás nenechal ujít pan primátor města Ostravy Jan Dohnal, Policie ČR, televize Polar a Radio Čas, čímž jim děkujeme za příjemnou návštěvu. Třídní učitelkou 1. A se stala Sylva Piskallová a 1. B bude provázet paní učitelka Magdaléna Kučatá. Přejeme všem žákům pohodový a úspěšný školní rok!

Fotografie z prvního školního dne naleznete na našem instagramu a na webu zde.