Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Pochod okolo Petřkovic

Pochod okolo Petřkovic17.09.2022 15:14

Každoroční pochod okolo Petřkovic byl sice zahájen za nepříznivého počasí, ale i přesto byl letošní ročník zase úspěchem. Na všem dobře známé desetikilometrové trase se jako vždy postavila čtyři stanoviště - u Vrabloveckého rybníka, na Nordpólu, u hotelu Green a v Hornickém muzeu. Na každém stanovišti jsme dostali razítko a nějaké občerstvení “na posilněnou” - někde oplatek, jinde třeba džus. V cíli jsme se všichni sešli, dostali párek a počkali, než dojdou všichni účastníci, aby mohlo začít finále akce, čili vyhlášení vítězů a následná tombola. Na akci dorazilo 300 účastníků, byl překročen časový rekord z minulých let a na závěr nám zase zazpíval Ruda z Petřkovic.

Ingrid Silberová, 9. B

Odkaz na fotogalerii ZDE.