Na naší škole proběhla tradiční besídka ke Dni matek, kterou si pro své maminky, babičky, rodiče i další hosty připravili žáci prvního stupně. Letošní vystoupení se neslo v duchu oblíbené české pohádky Lotrando a Zubejda.
Děti divákům předvedly krásné herecké scény plné tance i zpěvu. Na jevišti se střídaly pohádkové postavy a známé melodie, které vytvořily příjemnou a milou atmosféru. Bylo vidět, že si žáci dali na přípravě velmi záležet a do vystoupení vložili spoustu energie, odvahy i nadšení.
Velké poděkování patří všem dětem za jejich krásné výkony a také celému učitelskému sboru, který se podílel na přípravě programu, nácviku vystoupení a organizaci celé akce.
Děkujeme všem, kteří se na besídku přišli podívat a podpořili naše malé účinkující. Fotogalerii naleznete v odkazu tohoto článku, stejně tak záznam z besídky pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, případně si skvělé vystoupení chtějí znovu připomenout.
Fotogalerie
Dále přikládáme také záznamy z předešlých let, zde odkaz na besídku z roku 2025 a zde k roku 2024.