Žáci z prvního i druhého stupně si na školním hřišti vyzkoušeli workshop Švihej. Jednalo se o odměnu za sportovní výzvy Magistrátu města Ostravy v průběhu školního roku. Organizátorům děkujeme za příležitost a žákům přejeme, aby se prošvihali k mnoha dalším sportovním úspěchům!
Několik fotek a videí z workshopu pro první stupeň najdete na našem instagramu zde a pro druhý stupeň zde.
Odkaz na stránky města Ostravy k oblasti vzdělávání talentOVA!!!